Logo Jawor24h.pl
Reklama

Klasa I A na zajęciach integracyjnych

19 października uczniowie klasy I A I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze pod opieką wychowawcy Jadwigi Kuczwary i pedagoga szkolnego Ewy Paczyńskiej uczestniczyli w zajęciach integrujących w „Galerii pod Aniołem” w Dobkowie.

© materiał prasowy

Po krótkim wprowadzeniu i zwiedzeniu galerii uczniowie przydzieleni losowo do grup przystąpili do wspólnego wypiekania pizzy – od ziarenka do gotowego produktu. W przerwach, podczas rośnięcia i pieczenia ciasta, przybliżono uczestnikom sposoby pozyskiwania ziaren na chleb oraz tradycje jego wypiekania na dawnej polskiej wsi.

Po skonsumowaniu pysznej pizzy licealiści sprawdzili swoje umiejętności poznawcze, uczestnicząc w grach i zabawach przygotowanych przez prowadzących zajęcia. Wszystkim przedsięwzięciom towarzyszyło mnóstwo humoru i dobrej zabawy.

Wspólna praca wykształciła poczucie odpowiedzialności wynikające z relacji wzajemnego współdziałania i podejmowania decyzji, umożliwiła nawiązanie więzi wewnątrzgrupowej oraz wytworzyła przyjazną atmosferę, a co najważniejsze przyczyniła się do lepszego poznania się zespołu klasowego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.