Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kinderki trzecie w Miliczu

W dniu 16 kwietnia odbył się 2 turniej eliminacyjny KINDER Plus Sport w kategorii czwórek. Młode zawodniczki Olimpii Jawor spisały się znakomicie i zajęły 3 miejsce na 18 zespołów.

©

Dziewczyny dostały się do Finału Dolnośląskiego, w którym udział bierze już tylko 8 najlepszych drużyn. Przypominamy, że w pierwszym turnieju Olimpijki były piąte. Gratulujemy i życzymy medalu w Finale. Pierwsze trzy miejsca awansują do Finału Mistrzostw Polski, który w tym roku odbędzie się w Częstochowie.

Skład: Kinga Kaszubska, Aleksandra Łastowiecka, Anna Lis, Julia Świątoniowska, Maja Charytonowicz, Oliwia Tomaszewska
Trener: Anna Kulbida

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.