Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kierował samochodem pod wpływem narkotyków

Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Jawora, który kierował samochodem pomimo sądowego zakazu oraz pod wpływem środków odurzających. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

© Materiały prasowe / KPP Jawor

Mundurowi z Jawora podjęli kontrolę drogową samochodu Mitsubishi Colt. Kierujący nie był w stanie ukryć zdenerwowania. Funkcjonariusze szybko ustalili jaki był tego powód. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że 36-letni mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto przeprowadzone badanie wykazało, że jest pod wpływem środków odurzających – informuje oficer prasowy KPP w Jaworze, kom. Łukasz Kubiś.

Zatrzymany mieszkaniec Jawora za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.