Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Kaczawska inicjatywa

LGD Partnerstwo Kaczawskie zaprasza do udziału w projekcie „Kaczawska Inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.

© Materiały prasowe / LGD Partnerstwo Kaczawskie

Spotkanie wprowadzająco-warsztatowe „Bądźmy aktywni” to pierwsze z 14-tu wydarzeń zaplanowanych w tym projekcie. Spotkanie odbędzie się we wtorek 26.02.2019r. w godz. 10.00 – 14.00 w Świetlicy Wiejskiej w Prusicach.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby po 60 r.ż. oraz osoby z niepełnosprawnością w stopniu lekkim (nie wymagającym opiekuna) z gmin: Męcinka, Pielgrzymka, Zagrodno, Złotoryja oraz miasto Złotoryja.

Spotkanie jest bezpłatne. Zapewniamy poczęstunek (ciasto, kanapki, napoje) oraz przejazd autobusem w obie strony. Autobus zatrzyma się w każdej ze „stolic” w/w gmin. Dokładną trasę ustalimy po zebraniu formularzy zgłoszeniowych i poinformujemy zainteresowanych.

Będzie ciekawie! Zapraszamy!

Zgłoszenie do udziału w projekcie należy wysłać na udostępnionym formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: lgd.kaczawskie@gmail.com do 21.02.2019r.

Formularz zgłoszeniowy - spotkanie w Prusicach

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.