Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Juniorzy młodsi Kuźni Jawor w Lidze Dolnośląskiej!

Juniorzy młodsi Kuźni jawor na musieli czekać na przypieczętowanie awansu do Ligi Dolnośląskiej do następnego weekendu!

© Paweł Sasiela

W sobotę podopieczni trenera Dariusza Szeligi pokonali dziś na wyjeździe Kaczawę Bieniowice aż 5:0, lecz pierwsza połowa nie wskazywała ani trochę na taki obrót sprawy, ponieważ ta część meczu goli nie przyniosła. Worek z golami rozwiązał się dopiero po przerwie. Tuż po przerwie na listę strzelców wpisali się Marcin Tymofiejczyk wraz z Kacprem Kuźmińskim, a w kolejnych minutach w ślad za nimi poszło trio Jakub Oślak, Radosław Kunecki i Marcin Pindel.

Natomiast w niedzielne popołudnie trzecia w tabeli LOJM Chojnowianka Chojnów pokonała drugą Odrę Ścinawa 2:1 i dzięki takiemu rozstrzygnięciu Kuźnia Jawor może być już pewna tego, że w następnym sezonie zagra w LDJM. Również podział punktów na chojnowskim stadionie premiowałby podopiecznych trenera Dariusza Szeligi. Na kolejkę przed końcem jaworzanie mają nad ścinawianami pięć punktów przewagi. Na koniec kampanii 2016/2017 nasi juniorzy młodsi zagrają przed własną publicznością z Chojnowianką Chojnów. Zakładając, że Odra wygrałaby dziś oraz za tydzień, to w tym meczu Kuźnia musiałaby zainkasować tylko punkt.

3 czerwca (sobota), godz. 11:00 - Bieniowice
LOJM: Kaczawa Bieniowice - Kuźnia Jawor
Bramki: Tymofiejczyk 43', Kuźmiński 46', Oślak 50', Kunecki 68', Pindel 71'
Kuźnia: Emil Orłowski - Dominik Degórski (Dawid Kuc 20'; Marcin Pindel 65')), Marek Błoński, Bartłomiej Pastuła, Kacper Kuźmiński, Marcel Szałach (Adrian Misek 60'), Wojciech Smyk, Jakub Oślak (Radosław Kunecki 55'), Kewin Klasa (Oskar Grzejszczak 41'), Paweł Ociepka, Marcin Tymofiejczyk (Dawid Rembisz 65')

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.