Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Jubileusze pracy zawodowej w Urzędzie Gminy w Wądrożu Wielkim

W Urzędzie Gminy w Wądrożu Wielkim tradycją stały się już spotkania z pracownikami obchodzącymi jubileusz pracy zawodowej.

© Gmina Wądroże Wielkie

W dniu 30 sierpnia 2019 r., jubileusz 30-lecia pracy zawodowej obchodziła Pani Małgorzata Lipińska, Główny Specjalista ds. oświaty, kultury i sportu.

Również swój jubileusz 35-lecia pracy obchodzili: Pan Robert Siuda - Konserwator sieci wodno-kanalizacyjnej oraz Pan Mirosław Gil - Starszy Konserwator sieci wodno-kanalizacyjnej.

Z tej okazji Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka, Zastępca Wójta Piotr Łabędzki wraz z pracownikami złożyli serdeczne życzenia, składając na ręce jubilatów kwiaty oraz list gratulacyjny z podziękowaniami za zaangażowanie i wysiłek włożony w codzienną pracę. Były również słowa uznania oraz życzenia jeszcze wielu takich jubileuszy oraz spełnienia planów i zamierzeń na najbliższe lata pracy.

Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy oraz życzymy wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.