Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Jubileusz 70-lecia OSP w Gminie Mściwojów (PROGRAM)

Już 17 czerwca br. w mściwojowskim parku odbędzie się Jubileusz 70-lecia Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Mściwojów.

Plakat © Plakat

Wydarzenie rozpocznie się zbiórką jednostek na placu, a następnie odbędzie się msza święta.

Ponadto w programie przewidziano m.in. uroczyste przekazanie nowo zakupionego samochodu dla OSP Mściwojów, koncert strażackiej orkiestry dętej Hanysband, o 20:00 odbędzie się zabawa taneczna przy zespole MASTAR.

Dwie godziny później zaplanowano festiwal sztucznych ogni.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

wrog
wrog8 czerwca 2017 o 20:39
to koniec EB PRECZ Z PO
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.