Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

JTS Jawor zagra na turnieju „Zdolny Śląsk”

Jaworski Klub Sportowy JTS Jawor weźmie udział w prestiżowym turnieju piłkarskim „Zdolny Śląsk”.

Żaki JTS Jawor r. 2009/2010 © Materiały prasowe

Turniej jest organizowany przez Akademię Piłkarską Olympic Wrocław i odbywa się na obiekcie Olimpijskim FC we Wrocławiu. W sobotę 17 lutego br. zagrają zawodnicy urodzeni w roczniku 2010 a w niedzielę 18 lutego br. zawodnicy z rocznika 2008. Nasi młodzi piłkarze rywalizować będą z najlepszymi drużynami w swoich kategoriach wiekowych na Dolnym Śląsku.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibic-Obserwator
Kibic-Obserwator12 lutego o 10:57
Wspaniale. Brawo JTS!
Lubię to! 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.