Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

JTS Jawor najlepszy

JTS Jawor wygra w turnieju rocznika 2005 o Puchar Starosty Powiatu Jaworskiego.

fot. stock.hu ©

Aren zmaga by orlik przy ulicy Wrocawskiej. Do walki o puchar stano sze druyn: Javoria Jawor, Piast Bolków, dwie z JTS-u Jawor, Iskra Kochlice i Amico Lubin. Zawody rozgrywano systemem "kady z kadym".

Po rozegraniu osiemastu spotka poznalimy zwycizc. Zosta nim zespó JTS-u I Jawor, który wygra wszystkie spotkania i tym samym zgromadzi na swoim koncie komplet punktów. Drugi stopie podium zajo Amico Lubin, za na najniszym sanli zawodnicy Javorii Jawor. Czwarty by Piast Bolków, pity JTS II Jawor, a szóste Amico Lubin. Komplet wyników TUTAJ.
Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kibic
Kibic30 czerwca 2014 o 18:48
JTS zasuy swoj gr na zwycistwo w tym turnieju. Zawodnicy z rocznika 2005 i modsi s w tym klubie najlepsi w Powiecie Jaworskim.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.