Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Joanna Kawczyńska najlepszym nauczycielem powiatu jaworskiego

Pani Joanna Kawczyńska - nauczyciel Szkoły Podstawowej w Snowidzy zajęła pierwsze miejsce w powiecie jaworskim w plebiscycie Gazety Wrocławskiej „Nauczyciel na medal”.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Miło nam poinformować, że Pani Joanna Kawczyńska – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Snowidzy, a przez wiele lat Publicznego Gimnazjum w Marcinowicach, 15 grudnia otrzymała medal za zajęcie pierwszego miejsce w powiecie jaworskim w plebiscycie Gazety Wrocławskiej „Nauczyciel na medal”.

Pani Joanna na co dzień to wesoła, opiekuńcza, szalona i twórcza osoba. Często w pracy z uczniami sięga po innowacyjne metody nauczania i nowinki technologiczne. 

Szkołę traktuje jak swój drugi dom… Od wielu lat prowadzi grupę teatralną „Amatorzy”, z którą zdobywa czołowe miejsca w powiecie i województwie. Nauczanie dzieci to jej życiowa pasja i wielka przygoda.

Gratulujemy!

Reklama

Komentarze (4)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ojojoj
ojojoj12 stycznia o 17:50
Gdyby to było pierwsze miejsce wśród WSZYSTKICH nauczycieli powiatu, to byłoby się czym chwalić. A tak to co ? Przech-wałki.
Lubię to! 0
rr
rr10 stycznia o 16:47
Pierwsze miejsce zajął nauczyciel z liczbą ponad 4000 głosów. Pani Asia nie przekroczyła 160. Nie przeszła do drugiego etapu. Ale z trzech kandydatów, którzy zgłosili się z powiatu ma rzeczywiście pierwsze miejsce. W każdym powiecie wygrywa osoba z największą liczbą głosów. Ranking na najlepszego nauczyciela powiatu był ogłoszony w Gazecie Wrocławskiej.
Lubię to! 1
bolo
bolo10 stycznia o 15:41
Miło przeczytać że są jeszcze tacy pedagodzy . Szczere gratulacje.
Lubię to! 1
Ja
Ja10 stycznia o 12:39
Gratulacje!
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.