Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank

JLHPN okiem naszego obserwatora

Ju za kilka godzin bdziemy wiedzie jak mniej wicej bdzie przedstawia si ukad si w tegorocznej edycji JLH. Wielu upatruje wród faworytów rozgrywek zespó STUDENCIAKÓW. Chyba nie do koca to si moe potwierdzi. W poprzedniej edycji w zespole tym wystpowali: Kamil Zieliski i Pawe Wyga. Obaj prawdopodobnie w tym roku wystpi w zespole ONI (a roi si tam od zawodników II druyny Miedzi Legnica dowodzonych przez podstawowego zawodnika I druyny wspomnianej Miedzianki). I to zespó ONI moim zdaniem bdzie w tej edycji bezkonkurencyjny.

Najlepszego meczu I kolejki naley myl szuka wród star nie OLDBOY’ÓW ze STUDENCIAKAMI a walki na parkiecie pomidzy druynami grajcymi o 9:00 i 13:10 (BHP.ART.JAWOR – FC WIADRÓW,  ONI – DJAfinanse). BHP.ART. JAWOR to zapewne ta sama solidna jak co roku druyna, która sprawiaa kopoty wielu, nawet najlepszym rywalom. FC WIADRÓW natomiast jeeli wystpi w znanym nam skadzie i omin ich niespodziewane braki kadrowe w poszczególnych kolejkach to w tym roku druyna ta powinna pokusi si o walk z teamem ONI o prym w caych rozgrywkach.

Teoretycznie miejsce w tabeli rozgrywek klasy A druyny Roda Granowice (zespó ten gra pod szyldem DJAfinanse) sugeruje, e zespó ten powinien prezentowa si nieco lepiej ni FC WIADRÓW. Ale gra na hali to nie to samo co na murawie. Do tego dochodzi dowiadczenie zdobyte przez druyn FC WIADRÓW w poprzednich rozgrywkach. DJAfinanse to debiutanci wic zapewne zapac frycowe ju w I kolejce potykajc si na zespole - co by nie mówi - grajcym kilka klas rozgrywkowych wyej i majcym dowiadczenie w tego typu zawodach.

OLDBOY’E? Mona pokusi si o stwierdzenie, e chyba w tej edycji rozczaruj. Zabraknie prawdopodobnie w tej druynie Zbigniewa Wójcika i Huberta Grudziskiego. Jak co roku nie we wszystkich meczach bdzie móg wzi udzia Rafa Majka. Adam Haczkiewicz jest kontuzjowany i zapewne dopóki nie wyleczy kontuzji nie zagra. Ireneusz Skulski gra w tym roku od wita. Gdyby wszyscy Ci zawodnicy grali to wzmocnieni w postaci np. Piotrka Buronia w tym sezonie byliby jeszcze groniejsi. A tak? Zapewne zaczn si rozkrca z kad kolejn kolejk i wcz si do walki o najwysze miejsca w kocówce. Grajc w penym skadzie pobij najmocniejszych.

Mocne i to bardzo mog okaza si ekipy PCKZ (wszak prowadzi j Marcin Dudek) i PIOTROWICE – OSIEDLE (Fitas, Szczepaski, Patryk Przerywacz, Serweciski, Ulanicki, Kruczek, Dunaj, Czaja, Bartosz Skulski) dowodzeni przez Mariusza Krupczaka. Pierwsza nie bdzie miaa zapewne problemów w I kolejce z GAME OVER a druga pauzuje. Godni gry za tydzie mog rozpocz demolk na rywalu.
FC LIPA (wzmocniona tak zwanymi spónialskimi) to wielka niewiadoma. Podobnie zespoy FC CHEMY, GAME OVER, INCOGNITO i PROMILIADA. Jak si im powiedzie?

Jeeli czytasz ten artyku po 14:00 27.11.2011 to wszystko ju jest janiejsze. Jedno chyba jest pewne: POZIOM TEGO WYDANIA JLHPN BDZIE NAJWYSZY JAK DO TEJ PORY.
 
Autor tekstu: PHILIP
Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

rafa kozio
rafa kozio27 listopada 2011 o 14:52
No i pierwsza kolejka za nami.W swojej wypowiedzi chciabym si skupi na ostatnim meczu dzisiejszego dnia: ONI vs DJAfinanse.Moim zdaniem wynik tego meczu (9:5 dla teamu ONI) nie odzwierciedla potencjau jaki maj zapewne zawodnicy DJAfinanse. Co prawda trzeba obiektywnie przyzna, e team ONI bd faworytami rozgrywek, jednak brak choby w jednym meczu Zieliskiego pomiesza im szyki cakowicie. Z kolei DJAfinanse to wg mnie czarny ko tej edycji rozgrywek, ktry ju wedug wielu obserwatorw zapaci frycowe i teraz ju moe gra tylko lepiej o czym prawdopodobnie przekonaj si kibice i druyna INCOGNITO w najblisz niedziel o godz 9.Ja ze swojej strony dzikuj zawodnikom DJAfinanse za gr fair play i za dwie bramki w pierwszej minucie spotkania ktre wbiy w parkiet team ONI.Powodzenia panowie!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.