Baltic Home
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane

JLH: Podsumowanie 1. kolejki

Za nami inauguracja XI edycji Jaworskiej Ligi Halowej.

W meczu otwarcie Promiliada zmierzya si z FC Wiadrów. Niespodzianki nie byo. Wiadrowainie od pocztku mieli przewag i wygrali zasuenie. O porace Promiliady zadecydowaa take dua liczba fauli zgromadzona w krótkim odstpie czasu. Ju do przerwy ulubiecy trybun mieli ich na koncie cztery. Gdyby nie osiem zgromadzonych przewinie, wynik z FC Wiadrów moe byby bardziej korzystny.

W hicie pierwszej kolejki Oni Krc lepsi od Inmiru Legnickie Pole. |nmir jako pierwszy wyszed na prowadzenie, ale jeszcze przed przerw na list strzelców wpisa sie Serweciski i Diduszko. W drugiej odsonie Oni Krc dorzucili dwa gole i zrobio si 4:1. Gol na 4:2 Rafaa Szumaskiego wla jeszcze troch nadziei w serca ekipy z Legnickiego Pola, która na trzy minuty przed kocowym gwizdkiem postawia wszystko na jedn kart, wprowadzajc lotnego bramkarza w postaci Wojciech Huka. Ten manewr nie przyniós powodzenia. Oni Krc strzelili jeszcze trzy gole i wygrali ostatecznie 7:2.

PCKZiU pewnie zainkasowao komplet punktów w starciu z FC Grupa 2008. PCKZiU grajc w siedmiu zaaplikowao rywalom a trzynacie goli, a mogli zdecydowanie wicej. Czterokrtonie na list strzelców wpisali si Emilian Borek i Robert Cicho. Patrykowi Borkowi niewiele zabrako, aby zachowa czyste konto. Jeden jedyny raz skapitulwoa na dwie minuty przed kocem za spraw Dawida Pancerza. PCKZiU dziki temu pogromowi zosta pierwszym liderem.

Od wygranej zmagania rozpoczli obrocy tytuu, czyli DJA Finanse. Ich rywalem by BHP-ART. Jawor. DJA od pocztku zaznaczyli swoj przewag, czsto zamykajc przeciwnika na ich wasnej poowie. DJA dugo nie potrafio znale sposobu na sforsowanie obrony "Behapowców" i pokonanie dobrze dysponowanego dzisiaj Ireneusza Rzepki. Ta sztuka udaa im si dopiero w 12 minucie, a waciwie graczy DJA wyrczy Marcin Karliski, pokonujc wasnego bramkarza. Przed przerw DJA strzelio jeszcze trzy gole. Pocztek drugiej odsony by podobny do tej z pierwszej. DJA przewaao, ale nie przekadao si to na gole. Swoje okazje mieli m. in. Piotr Zieliski i Dawid Zapanik. Ten impas przerwa dopiero Dariusz Czaja. BHP-ART. Jawor czciej w drugiej poowie zagraao bramce DJA. Jednak za odrabianie strat zabrali si stanowczo za póno. Straty BHP-ART. Jawor zmniejszy Marcin Gobiowicz, dwukrotnie pokonujc Szczepaskiego. Ostatnie sowo tego dnia naleao do obroców tytuu. Rezultat na 6:2 ustali Gobek.

Pierwszym liderem z racji najlepszego bilansu bramkowego PCKZiU Jawor. Równie zawodnicy tej druyny przewodz w klasyfikacji najlepszych strzelców. S to Emilian Borek i Robert Cicho, którzy po cztery razy pokonali Mariusza Kluczyskiego.

PROMILIADA - FC WIADRÓW 2:8 (1:3)
BRAMKI DLA PROMILIADA:
Kowalczyk Kamil, Grzywa Marcin
BRAMKI DLA FC WIADRÓW: Nowacki Daniel 3, Fiedziuk Kamil, Litawa Mariusz, Sabat Radosaw 2, Buro Piotr
PROMILIADA: Szyba Wojciech, Marcin Grzywa, Kowalczyk Kamil, Woniakiewicz Przemysaw, Grzegorz Grzywa, Ilnicki Wojciech, Wachobow Artur, Garcarek Micha, Delikatny Radosaw
FC WIADRÓW: Fiedziuk Kamil, Waligóra Ariel, Nowacki Daniel , Sabat Radosaw, Abramowicz ukasz, Buro Piotr, Mikulski Dominik, Kunia Kamil, Litawa Mariusz, Chopek Stanisaw
ÓTE KARTKI: Litawa Mateusz, Nowacki Daniel (obaj FC WIADRÓW)
FAULE: 8:3

ONI KRC - INMIR LEGNICKIE POLE 7:2 (2:1)
BRAMKI DLA ONI KRC:
Diduszko Tomasz, Serweciski Tomasz, Kurzelewski Kamil 3, Ulanicki Daniel, liwiski Micha
BRAMKI DLA INMIR LEGNICKIE POLE: Alwin Mateusz, Szumaski Rafa
ONI KRC: Kudacz Miosz, Kudacz Mateusz,  liwiski Micha, Mateusz Bober, Serweciski Tomasz, Ulanicki Daniel, Kurzelewski Kamil, Diduszko Tomasz
INMIR LEGNICKIE POLE: Wasilewski Piotr, Szumaski Rafa, Czuchnicki Patryk, Cio Radosaw, Alwin Mateusz, Huk Wojciech, Kozowski ukasz, Sejud Rafa, Wasilewski Marcin, Kostu Jarosaw, Korytkowski Piotr
ÓTE KARTKI: Wasilewski Marcin (INMIR)
FAULE: 5:7

PKCZIU JAWOR - FC GRUPA 200813:1 (6:0)
BRAMKI DLA PCKZIU JAWOR:
Borek Emilian 4, Cicho Robert 4, Bagiski Marcin 2, Winiewski Przemysaw 2, Jano Kamil,
BRAMKI DLA FC GRUPA 2008: Pancerz Dawid
PCKZIU JAWOR: Borek Patryk,  Borek Emilian, Pietruszka Krystian, Bagiski Marcin, Cicho Robert, Jano Kamil, Winiewski Przemysaw
FC GRUPA 2008 : Kluczyski Mariusz, Dusza Ireneusz,  Zbik Daniel, Szajnowski Robert, Budkiewicz Hubert, Tarnówka Przemysaw, Chrzszcz Kacper, Szajnowski Patryk, Zasawski ukasz, Staworek Tomasz,  Pancerz Dawid, Motyka Pawe
ÓTE KARTKI: Borek Patryk (PCKZiU)
FAULE: 5:1

DJA FINANSE - BHP ART. JAWOR 6:2 (4:0)
BRAMKI DLA DJA FINANSE:
Karliski Marcin (bramka samobójcza), Zapanik Dawid 2, Czaja Dariusz 2, Gobek Kamil
BRAMKI DLA BHP ART. JAWOR: Gobiewicz Marcin 2
DJA FINANSE : Gobek Kamil, Przerywacz Patryk, Czaja Dariusz, Zieliski Piotr, Szczepaski Dominik, Kruczek Robert, Piórkowski Tomasz,  Zapanik Dawid
BHP ART. JAWOR: Guszcza Daniel, Mertins Maciej, Karliski Marcin, Gb Grzegorz, Horodecki Tomasz, Horodecki Roman, Stpie Bartosz, Gobiewicz Marcin, Jeger Micha, Piastun Micha, Rzepka Ireneusz