Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Jeżdżą, chodzą, biegają

Komisja powołana przez wójta Gminy Paszowice, Sebastiana Oszczędę, odebrała drogę, która przebiega obok Ośrodka Zdrowia, stadionu LKS Rataj do drogi koło posesji nr 159 i 164.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Nową drogą o długości 1300 metrów i szerokości 4 metrów, wykonaną o nawierzchni tłuczniowej można już jeździć ciężkim sprzętem rolniczym i samochodami o dużej ładowności.  Droga ma silną podbudowę i w drugim etapie, jeżeli Gmina zdobędzie dodatkowe pieniądze, będzie można na niej położyć asfaltowy dywanik. Modernizacja dróg w Gminie Paszowice, to priorytetowe zadanie wójta , który ma kolejne pomysły w zakresie dróg do realizacji.

Reklama

Komentarze (9)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

moim zdaniem
moim zdaniem29 sierpnia 2017 o 16:57
czym tu się szczycić??? rozgrzebali drogę tuż przed żniwami przysypując ziemią zboże wzdłuż drogi i utrudniając dojazd do pól, po rozpoczęciu robót po jakimś tygodniu przez następne 2 praktycznie nic tam się nie działo z resztą późniejsze prace toczyły się jak przysłowiowa krew z nosa. mimo zapewnień Pana wykonawcy nie dotrzymano terminu 14 lipca i zakończono 3 czy 4 tyg. później, nie wspominając spotkania z właścicielami działek graniczących z drogą, na którym w dość niegrzeczny sposób żeby nie powiedzieć gorzej, przeprowadzano rozmowy, a na koniec skwitowano dosłownie: "jak się komuś nie podoba to do sądu!" Brawo Panie Wójcie!
Lubię to! 4
młode pokolenie w polityce
młode pokolenie w polityce29 sierpnia 2017 o 16:16
brawo Wójt Sebastian Oszczęda ! Kolejna inwestycja PiS-owskiego włodarza.
Lubię to! 0
kr
krmłode pokolenie w polityce29 sierpnia 2017 o 17:01
jakiego PIS-owskiego?? Wójt się z PIS-em już rozstał :P
Lubię to! 2
anonim2222
anonim222229 sierpnia 2017 o 14:35
Modernizacja dróg polnych zamiast głównej, która jest w opłakanym stanie.. Brawo Panie Wójcie!
Lubię to! 1
As
Asanonim222229 sierpnia 2017 o 14:52
Anonim. Droga przez Paszowice należy do powiatu. Więc pretensje jak już coś to do starosty. Wójt zainwestował w gminną drogę, przy której zaczyna przybywać coraz więcej nowych domów.
Lubię to! 0
Artur
Arturanonim222229 sierpnia 2017 o 14:53
O ile wiem drogi główne są drogami powiatowymi
Lubię to! 0
Veritas
VeritasArtur29 sierpnia 2017 o 21:02
Gratuluję wiedzy :-) To może wiesz co pan wÓJT zrobił żeby tę drogę wyremontować ? Czy złożył do Pana Starosty Jaworskiego jakiekolwiek pismo, w którym wskazałby na konieczność wyremontowania tej drogi. Nie, Bo i po co. Lepiej prowadzić działania pozorowane. Drogę w polu odebrać. Fotę zrobić i niechaj się lud ciesy ze ma drogę do rzepaku :-)
Lubię to! 3
mieszkaniec
mieszkaniecArtur30 sierpnia 2017 o 08:43
Kroki ws. drogi w Paszowicach były podejmowane wielokrotnie, gdybyś choć trochę interesował się sprawami gminy to byś to wiedział. Współczuję niewiedzy.
Lubię to! 1
anonim2222
anonim2222Artur30 sierpnia 2017 o 08:51
Super, że kroki były podejmowane wielokrotnie, tylko szkoda, że z marnym skutkiem... śmiesznie wygląda odbiór polnej drogi przy dziurawej i wyboistej głównej, tym bardziej, że powiat podejmuje się remontu dróg w innych gminach.. Może inni włodarze są bardziej skuteczni?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.