Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

Jest zgoda ministra na przeznaczenie działki pod budowę świetlicy w Myślinowie

Gmina Męcinka uzyskała zgodę ministra rolnictwa i rozwoju wsi na przeznaczenie pod budowę świetlicy wiejskiej pozyskanej od skarbu państwa działki w Myślinowie.

© Daniel Śmiłowski

Do ministra z wnioskiem o wyrażenie zgody wystąpił wójt gminy Męcinka Mirosław Brzozowski. Wniosek wójta pozytywnie zaopiniowany został również przez marszałka województwa dolnośląskiego oraz prezesa Dolnośląskiej Izby Rolniczej.

Na dwudziestoarowej działce w Myślinowie powstanie świetlica wraz z zapleczem sportowo-rekreacyjnym. Obecnie trwa procedura zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.