Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Jaworzanin wystąpi na The World Games 2017 we Wrocławiu

Łukasz Tomaszewski - trener Victorii Jawor wystartuje 24 lipca o godz. 16:00 w Hali Stulecia we Wrocławiu w skokach na trampolinie.

Fot. UM Jawor © UM Jawor

Łukasz Tomaszewski - trener Victorii Jawor, zwycięzca zawodów Pucharu Świata 2016 w Szanghaju (w duecie z Bartłomiejem Hesem), wicemistrz Europy z 2014 roku, brązowy medalista mistrzostw Europy juniorów z 2002 roku (St. Petersburg) oraz wielokrotny mistrz Polski, wystartuje 24 lipca o godz. 16:00 w Hali Stulecia we Wrocławiu w skokach na trampolinie. Transmisja na żywo w telewizji. Zapraszamy do kibicowania i trzymania kciuki za reprezentanta naszego miasta na mistrzostwach.

TRANSMISJA NA ŻYWO na kanale Polsat Sport Extra
- godz. 16:10 kwalifikacje
- godz. 19:00 finały i rozdanie medali.

ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIA WYWIADU Z ŁUKASZEM TOMASZEWSKIM

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ja
ja21 lipca 2017 o 15:41
Powodzenia :)
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.