Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jaworski sztab WOŚP rozpoczął licytacje

Na Facebooku trwają już wstępne licytacje fantów przeznaczonych na 26. Finał WOŚP w Jaworze.

Fot. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy © Fot. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Licytacje odbywają się w tym poście. Obecnie licytować można m.in płyty, vouchery na różne usługi i produkty (np. fotograficzne, tatuażu, masażu, naukę pływania, jedzenie), maskotki, kalendarze, spersonalizowane kubki, sprzęt elektryczny i inne. Kolejne licytacje mają pojawić się jeszcze dzisiaj.

Na Facebooku licytacje trwają do 14.01.2018 do godz. 12:00.

Przypominamy, że aktualne informacje na temat lokalnych wydarzeń związanych z WOŚP możecie śledzić na naszej stronie pod adresem jawor24h.pl/wosp oraz na Facebooku i Twitterze pod hashtagiem #WOŚPwJAWORZE.

Licytacje w ECMEN odbędą się 14 stycznia o godz. 14:45 i 17:30. Szczegółowy harmonogram.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.