Logo Jawor24h.pl
Reklama

Jaworski Bolek na rajdzie Karkonosze 2018

Grupa jaworskich licealistów w składzie: Katarzyna Krysiak, Artur Błaszczak i Krystian Jamka wraz opiekunką Iwoną Zatyką wzięła udział w 2-dniowym rajdzie Karkonosze 2018.

© materiał prasowy

Najpierw z Karpacza maszerowali przez Wilczą Porębę, Schronisko Nad Łomniczką, Kocioł Łomniczki, aż dotarli do Domu Śląskiego. Jeszcze tego samego dnia zdobyli Śnieżkę przy pięknej pogodzie, wspaniałej widoczności i niesamowitych widokach.

Drugi dzień to trasa powrotna do Karpacza. Uczestnicy rajdu odwiedzili schroniska: Strzechę Akademicką i Samotnię, a potem Świątynię Wang.

Uczestnicy powrócili z rajdu bardzo zadowoleni i jednogłośnie zadeklarowali, że na tym ich przygoda z wędrowaniem po górach się nie skończy.

Czas spędzony wspólnie na górskich szlakach zintegrował zarówno młodzież, jak i opiekunów oraz zaowocował nawiązaniem nowych znajomości i przyjaźni.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.