Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jaworska policja z nowym radiowozem

Komenda Powiatowa Policji zyskała nowy oznakowany radiowóz - samochód osobowy Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM, co z pewnością poprawi bezpieczeństwo na terenie powiatu jaworskiego.

Fot. jawor.policja.gov.pl © jawor.policja.gov.pl

Pojazd będzie służył funkcjonariuszom komisariatu w Bolkowie. Przy zakupie samochodu finansowej pomocy udzieliło Starostwo Powiatowe w Jaworze oraz gminy Bolków i Męcinka. Wartość zakupionego auta wyniosła blisko 74 tysiące złotych.

W poniedziałek 22 stycznia na placu Komendy Powiatowej Policji w Jaworze dokonano uroczystego przekazania pojazdu na ręce Arkadiusza Lorantego, Komendanta Komisariatu Policji w Bolkowie. Samochód poświęcił dziekan Dekanatu Jaworskiego ks. Dominik Drapiewski, natomiast symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali wicestarosta Arkadiusz Baranowski, wiceburmistrz Bolkowa Jacek Machynia, wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski oraz Komendant KPP w Jaworze mł. insp. Andrzej Błaszczak.

Radiowóz posiada dobre wyposażenie oraz benzynową jednostkę napędową o mocy 200 KM. Po uroczystości natychmiast rozpoczął policyjną służbę. Jest kolejnym samochodem pozyskanym przez jednostkę, dzięki finansowemu wsparciu samorządów Ziemi Jaworskiej. Wcześniej trzy nowe radiowozy trafiły do służby w Jaworze oraz do bolkowskiego komisariatu policji.

Reklama

Komentarze (32)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Obserwator
Obserwator25 stycznia o 00:30
Wszystko wydawaloby sie fajnie i rozowo gdyby nie ranking... Gdzie jest Jawor i w ktorym kierunku zmierza?http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/ta-miejscowosc-rozwija-sie-najlepiej-w-polsce-jest-pod-wroclawiem,12867302/
Lubię to! 0
.
.Obserwator25 stycznia o 08:02
W innym raporcie Polska Akademia Nauk przedstawiła 122 polskie miasta średniej wielkości, które są zagrożone marginalizacją. Aż 14 z nich leży na Dolnym Śląsku. Najgorzej jest w Kamiennej Górze. Oprócz niej w tym niechlubnym rankingu znalazły się Ząbkowice Śląskie, Nowa Ruda, Kłodzko, Bielawa, Lubań, Zgorzelec, Dzierżoniów, Jawor, Bolesławiec, Świebodzice, Złotoryja i byłe miasta wojewódzkie: Jelenia Góra i Wałbrzych.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/ta-miejscowosc-rozwija-sie-najlepiej-w-polsce-jest-pod-wroclawiem,12867302/
Lubię to! 0
KoronaKrulów
KoronaKrulówObserwator25 stycznia o 14:40
Nie siej fermentu i wrogiej propagandy. Nawet pisowski wojewoda zauważył dokonania Pana Burmistrza i jak pięknie się miasto rozwija i odznaczył go Brązowym Krzyżem Zasługi, a przecież Pan wojewoda jest z PiS a Pan Burmistrz Bera to szef Platformy Obywatelskiej. Czyli obiektywny osąd. Gratulacje, tak dalej a może Pan Premier wręczy Pau Berze Złoty Krzyż Zasługi? Kochana Pani Beata by tak na pewno uczyniła
Lubię to! 0
Takie pytanka
Takie pytankaKoronaKrulów25 stycznia o 17:03
A wojewoda opiniował to odznaczenie czy tylko dokonał formalności i wręczał je ?
I za co konkretnie to odznaczenie?
Lubię to! 1
Linki
LinkiKoronaKrulów28 stycznia o 07:08
Oczywiście że opiniowal, taka jest procedura, później Kapitała Prezydenta RP i curyk do wojewody. Alleluja
Lubię to! 0
chyba raczej się zwija
chyba raczej się zwijaObserwator25 stycznia o 16:31
"Niektórym miastom grozi zapaść. W innym raporcie Polska Akademia Nauk przedstawiła 122 polskie miasta średniej wielkości, które są zagrożone marginalizacją. Aż 14 z nich leży na Dolnym Śląsku. Najgorzej jest w Kamiennej Górze. Oprócz niej w tym niechlubnym rankingu znalazły się Ząbkowice Śląskie, Nowa Ruda, Kłodzko, Bielawa, Lubań, Zgorzelec, Dzierżoniów, Jawor, Bolesławiec, Świebodzice, Złotoryja i byłe miasta wojewódzkie: Jelenia Góra i Wałbrzych. Największym problemem jest odpływ ludzi młodych i wykształconych. W połowie powiatów, których stolicami są miasta zagrożone upadłością, bezrobocie przekracza 10 proc., a w aż sześciu z nich 12 proc.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/ta-miejscowosc-rozwija-sie-najlepiej-w-polsce-jest-pod-wroclawiem,12867302/
Lubię to! 0
Andrzej Stroczynski
Andrzej StroczynskiObserwator25 stycznia o 19:39
Bolkow stoi rownie tragicznie. W rankingu wspolnota.org.pl wsrod gmin miejsko-wiejskich znaduje sie na 568 miejscu(na ok.585 w tej kategorii) a wiec DNO BEZWGLEDNE!!! Najwyzszy czas na zmiany!!!!
Lubię to! 0
PAN zuze P
PAN zuze P24 stycznia o 18:41
TAK Policja Bolkowska bedzie smialo mogla bajerowac *** pod dinoo i zaczepiac młode dziewczynyy. KOMISARIAT BOLKÓW POWINNIEN PRZESTAC ISTNIEC
Lubię to! 2
leon
leon24 stycznia o 14:34
Dzisiaj kandydat nic nie przeciął i nie otworzył ?
Lubię to! 0
aspirant
aspirant24 stycznia o 14:29
Tylko niech nie biorą przykładu z rządowych kierowców limuzyn rozbijających je seicento lub słupkach
Lubię to! 0
joachim b.
joachim b.24 stycznia o 14:19
ale cyrk i szopka z kropidłem w tle.
Lubię to! 1
bolo
bolo24 stycznia o 12:24
Panowie B.i B. właśnie rozpoczęli kampanię wyborczą.Oby nieudaną.Próba "wjazdu" policyjnym samochodem ponownie na stanowiska to kompromitacja na całego.Żenada.
Lubię to! 4
grześ
grześ24 stycznia o 11:55
Może Pani Witek zainteresuje się też gminą Paszowice i Mściwojów
Lubię to! 3
Gwidon
Gwidongrześ25 stycznia o 14:35
Już się zainteresowała.. Ojjjj się zainteresowała, nawet na sesji w Paszowicach była i na zebraniu w Pogwizdowie. Blisko ludzi i ich spraw
Lubię to! 0
elka
elkaGwidon25 stycznia o 15:10
Powinieś gwidonku w tym miejscu tablice postawić i każdego 10 odprawiać modły
Lubię to! 0
elka
elkaGwidon25 stycznia o 15:11
cenzura pis na portalu zaczęła działać,.koniec wolnosci słowa
Lubię to! 0
ivan
ivan24 stycznia o 08:57
Ale cyrk i szopka za nasze pieniądze z naszych podatków
Lubię to! 2
ałtor
ałtor24 stycznia o 08:50
Czy jak dadzą nowy rower listonoszowi to też będzie wicestarosta z księdzem oraz prasa i tvpis ?
Lubię to! 3
...
...ałtor24 stycznia o 10:40
Mi się wydaje że raczej burmistrz i tvn.
Lubię to! 8
joachim b.
joachim b.ałtor24 stycznia o 14:20
Teraz każdy ruch w mieście kandydata pis nie obędzie się bez prasy tvpis i kropidła
Lubię to! 1
Obserwator
Obserwatorjoachim b.25 stycznia o 17:11
Tak się dzieje w mieście już prawie od czterech lat ale z przedstawicielm PO
Lubię to! 0
Obserwator
Obserwatorjoachim b.25 stycznia o 17:22
Tak się dzieje w mieście już prawie od czterech lat ale z przedstawicielm PO w roli głównej.
Lubię to! 0
Obserwator
Obserwatorjoachim b.25 stycznia o 17:25
Tak się dzieje w mieście już prawie od czterech lat ale z przedstawicielm PO w roli głównej
Lubię to! 0
ałtor
ałtor24 stycznia o 08:48
Znowu lans przedwyborczy z kropidłem w tle.
Lubię to! 4
Fakt
Faktałtor24 stycznia o 10:00
Masz na myśli święcenie autobusów komunikacji miejskiej na jaworski rynku z burmistrzem na czele?
Lubię to! 8
ałtor
ałtorFakt24 stycznia o 10:03
Przecież jak byk stoi na fotce nominat partyjny pis a nie burmistrz !! Nie odwracaj kota ogona nie mów , że białe jest czarne a czarne jest białe.
Lubię to! 0
?
?Fakt24 stycznia o 10:10
To znaczy że jak robi coś burmistrz to jest ok a jak to samo robi wójt i starosta to już źle?
Lubię to! 10
Reklama
abrw
abrw24 stycznia o 06:53
czas to raczej na ustawianie swoich ludzi w komendzie. Szok co się dzieje Wójt Męcinki, zapewne ma kogoś z rodzinki kto znajdzie ciepła posadkę w strukturach Jaworskiej policji. Wszystko po układach.
Lubię to! 2
zjawora
zjawora23 stycznia o 23:10
czas na wlepianie mandatów, żeby wyrobić normy
Lubię to! 0
Antek
Antek23 stycznia o 21:13
Współpraca zawsze przynosi dobre efekty. Brawo dla samorządowców trzech gmin za dobrą współpracę na rzecz mieszkańców.
Lubię to! 9
lwów
lwówAntek23 stycznia o 21:28
No to drżyjcie bolkowscy piraci!. Teraz czas na bolkowskich strażaków, bo jak piszą, ze sprzętem u nich krucho..Może Pani poseł Witek zainteresuje się również tą gminą, trochę przez Nią zaniedbaną jak sądzę. Może warto im pomóc ? Na honorowe obywatelstwo od burmistrza Wrońskiego nie ma co liczyć, ale na wdzięczność mieszkańców jak najbardziej.
Lubię to! 8
Mieszkaniec Bolkowa
Mieszkaniec Bolkowalwów24 stycznia o 16:47
Juz prawie bylego burmistrza! Jeszcze tylko roczek i wreszcie odetchniemy. Teraz pomoc ze strony pani Witek bedzie nieodzowna. Mam nadzieje,ze w jakikolwiek sposob pomoze odbudowac nam nasza gminę z ruiny.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.