X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Jaworscy policjanci przechwycili ponad 100 porcji metamfetaminy

Jaworscy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie ponad 100 porcji środków odurzających. W trakcie sprawdzania pomieszczeń zajmowanych przez 31-latka funkcjonariusze znaleźli metamfetaminę.

Zdjęcie ilustracyjne. © KPP Jawor

Poporcjowane narkotyki leżały na parapecie oraz regale. Teraz za swój czyn podejrzany, który w przeszłości był już notowany za tego typu czyny odpowie przed sądem. Może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Jaworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojawili się u 31-latka po tym jak ustalono, że mężczyzna może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające. Jaworzanin był kompletnie zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. W trakcie przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania potwierdziły się podejrzenia policjantów, bowiem znaleźli oni na parapecie okna kilkanaście zawiniątek wypełnionych białą, skrystalizowaną substancją.  Ponadto na półce jednego z regałów ujawniony został woreczek wypełniony takimi samymi kryształami. Przeprowadzona analiza wykazała, że jest to metamfetamina, z której można uzyskać ponad 100 porcji handlowych tego narkotyku.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również skąd mężczyzna miał narkotyki i gdzie miały trafić. Policjanci sprawdzają, czy podejrzany, który w przeszłości był już notowany za tego typu czyny nie zajmował się także rozprowadzaniem środków odurzających.

31-latek usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem. Jaworska policja przypomina, że posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Lodzi
Lodzi14 czerwca 2018 o 11:30
Rękul z fartem mordo, dobry syf
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Marcin
MarcinLodzi16 czerwca 2018 o 14:33
Ucz się poprawnie pisać po polsku dzieciaku, ten bełkot zostaw na swoje podwórko.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
maks
maks14 czerwca 2018 o 07:34
Co to jest 3 lata za sprzedawanie tego gó#na...
5 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.