Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jaworscy pływacy z medalami podczas Mistrzostw Dolnego Śląska

W indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska (10-11 lat), które odbyły się w Nowej Rudzie, znakomite występy zaliczyli pływacy z Jawora. Reprezentanci UKP Na Fali wrócili do domu z medalami.

© Materiały prasowe / UKP Na Fali

Uczniowski Klub Pływacki "Na Fali" z Jawora reprezentowali Alan Wojtowicz (lat 11) oraz Aleksandra Mikołajczak (lat 10). Pływacy wrócili do Jawora z medalami.

Alan wywalczył dwa brązowe medale na dystansie 100 m w stylu dowolnym oraz w stylu grzbietowym. Aleksandra uplasowała się na 3. miejscu w stylu dowolnym na dystansie 50 m oraz zajęła dwa 4. miejsca w stylu grzbietowym i zmiennym.

Gratulujemy!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.