Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Jaworscy masoni - wrześniowa edycja „Spacerku po Jaworze”

Muzeum Regionalne w Jaworze i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na kolejną edycję „Spacerku po Jaworze”, który odbędzie się 20 września 2017 roku.

W tej kamienicy przy ulicy Lipowej 3 w latach 60-tych XIX wieku wolnomularze wynajmowali pomieszczenia na swoje zebrania. Fot. Muzeum Regionalne w Jaworze © Muzeum Regionalne w Jaworze

Spotykamy się o godz. 11.00 przed biblioteką (Plac Seniora). Tematem środowego spotkania będzie wolnomularstwo. Kim byli masoni? Kiedy pojawili się w Jaworze? Gdzie była ich siedziba? Jaka była ich działalność? O tym wszystkim dowiemy się na wrześniowym spacerze. Wstęp wolny.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

:D
:D11 września 2017 o 14:26
Podoba mi się połączenie informacji o masonach ze zdjęciem moich okien :D
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.