Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jawor wstrzymuje odbiór odpadów wielkogabarytowych

Gmina Jawor poinformowała o tymczasowym wstrzymaniu zbiórki tzw. odpadów wielkogabarytowych. Te mieszkańcy mogą we własnym zakresie dostarczać do PSZOK w Jaworze.

© Materiały prasowe

Od czerwca 2019 r. na terenie miasta Jawora zostaje wstrzymana zbiórka odpadów wielkogabarytowych – informuje Urząd Miasta Jawora.

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Lubawce poinformował Gminę Jawor o braku możliwości dalszego przyjmowania odpadów gabarytowych ze względu na ograniczenia powierzchniowe w obrębie zakładu i przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa pożarowego.

Prosimy o niewystawianie odpadów wielkogabarytowych przy kontenerach na odpady komunalne – dodaje jaworski UM.

Mieszkańcy mogą indywidualnie dostarczać odpady wielkogabarytowe do PSZOK w Jaworze przy ul. Słowackiego 32.

Reklama

Komentarze (6)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Obserwator
Obserwator5 czerwca o 13:39
A co mają zrobić mieszkańcy, którzy nie dysponują własnym środkiem transportu i nie posiadają pieniędzy na wynajęcie takowego w celu wywiezienia odpadów wielkogabarytowych?
Poza tym, jak się ma informacja o braku powierzchni w Lubawce do przewożenia odpadów w Jaworze?
Indolencja władz Jawora po raz kolejny daje o sobie znać...
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
mieszkaniec
mieszkaniec 29 maja o 10:35
to niech odbiera gmina Jawor i zawozi na wysypisko , a nie sami mieszkańcy mają zawozić ,przecież płacimy za odbiór wszystkich odpadów. 
5 Lubię to: 5
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
To ja
To jamieszkaniec 29 maja o 22:28
Brawo za komentarz 😊
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
on-r
on-rmieszkaniec 1 czerwca o 13:15
przecież gmina Jawor odbierze te odpady za Twoje!!! pieniadze. Gmina podobnie jak państwo polskie swoich pieniedzy NIE MA. W końcu sie tego nauczcie!!!
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
lokator
lokator29 maja o 00:09
Prosić to sobie możecie, ale to co ludzie robią to inna sprawa. Mają gdzieś wszystko bo myślą, że postoi i wywiozą... Nawet nie chce się im otworzyć klapy śmietnika który stoi pusty, wolą wyrzucić na stertę albo pod śmietnik. Tacy są leniwi. A najlepiej wychodzi im dokarmianie gołąbków tych biednych wiecznie głodnych, niedożywionych ptaszków. Lądują ziemniaki z obiadu z kurzymi łapkami.. i chleb, czasem ziarno... a dachy , rynny niszczą te bidule gołąbki... właśnie na tym podwórzu.
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
jawor 66
jawor 66lokator29 maja o 13:21
dobrze napisane tal ludzie robią
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.