Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jawor: Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Policjant z jaworskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał 25-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2 miesięcy.

Zdj. ilustracyjne © Gazeta Lubuska

Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworze. 25-latek już trafił za więzienne kraty, gdzie spędzi przynajmniej jeden rok.
Policjant Referatu Patrolowo-Interwencyjnego  jaworskiej komendy był po służbie, kiedy na jednej z ulic miasta zauważył poszukiwanego.

Mężczyzna szedł chodnikiem, cały czas niepewnie rozglądając się wokół siebie. Chwilę później wpadł on w ręce funkcjonariusza. Był tak zaskoczony, że nie zdążył uciec. Najpierw próbował więc przekonać policjanta aby go puścił, a kiedy siła jego perswazji okazała się nie wystarczająca zaczął się wyrywać. W związku z tym policjant musiał go obezwładnić. O powyższym stróż prawa powiadomił dyżurnego jaworskiej komendy, a potem przekazał ujętego mężczyznę swoim kolegom będącym w służbie. 

Zatrzymany to 25-letni mieszkaniec Jawora. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od dwóch miesięcy. Był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy  w Jaworze za przestępstwo narkotykowe. Jaworzanin został doprowadzony do policyjnego aresztu a stamtąd trafił za więzienne kraty, za którymi spędzi przynajmniej jeden rok.
_________________________________ 
Oficer Prasowy KPP w Jaworze 
podkom. Kordian Mazuryk 
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Nie jestem robotem
Nie jestem robotem10 maja 2017 o 19:44
Brawo Ty!
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.