Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Javoria zagra z Łużycami

W sobotę młodziki Javorii Jawor rozegrają pierwszy mecz na własnym boisku w 2017 roku. W ramach trzeciej kolejki II Ligi Wojewódzkiej Młodzików jaworzanie podejmą Łużyce Lubań.

Javoria Jawor kontra Polonia-Stal Świdnica w listopadzie ubiegłego roku. Fot. PS © Paweł sasiela

Zarówno Javoria jak i Łużyce czekają cały czas na zwycięstwo na wiosnę. Podopieczni trenera Marcina Dudka na inaugurację, przed dwoma tygodniami, zremisowali 2:2 na wyjeździe z Zagłębiem III Lubin. Natomiast w poprzedniej serii gier musieli przełknąć gorycz porażki ulegając, również w delegacji, Eskdarze Bolesławiec 5:0.

Najbliższy przeciwnik UKS-u grał z "Miedziowymi" w ubiegłą sobotę i także podzielił się z tą ekipą punktami (1:1). Natomiast w pierwszej kołejce Łużyce również zanotowały remis, z tą różnicą, że bezbramkowy z Orlikiem Kłodzko.

Czy jedna z drużyn przełamie swoją niemoc w dniu jutzrejszym i zgarnie pełną pulę? Będzie można się o tym przekonać przychodząc na Stadion Miejski w Jaworze na godzinę 11:00, ponieważ wtedy jest planowany początek zawodów. Jednak pamiętajmy, że w tej kategorii wiekowej nie rezultat odgrywa najważniejszą rolę, a możliwość rywalizacji młodych jaworzan z rówieśnikami z innych miast na wysokim poziomie, jakim jest z całą pewnością drugi szczebel w wojewódzkiej hierarchii.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.