Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Javoria tryumfuje w Strzegomiu

Młodzi piłkarze z Jawora okazali się bezkonkurencyjni w halowym turnieju „Strzegom CUP” (rocznik 2003-04), który rozegrano w niedzielę, 17 stycznia w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

Nadzieje jaworskiej piłki znów potwierdziły swój potencjał. ©

Jaworzanie wygrali wszystkie spotkania grupowe, półfinał z Nysą Kłodzko, a następnie w finale rozgromili gospodarzy imprezy AKS Strzegom 4:0. Co warto podkreślić, królem strzelców turnieju z 10 golami na koncie został Patryk Kusztal!

- Javoria dysponuje jedną z najmocniejszych ekip na Dolnym Śląsku. Cały czas staramy się ich gonić, jednak na ten moment są od nas jeszcze lepsi - komplementował młodych piłkarzy z miasta św. Marcina za pośrednictwem klubowego portalu AKS-u Strzegom Jarosław Krzyżanowski, szkoleniowiec strzegomian, a przed laty znakomity piłkarz.

W "Strzegom CUP" rywalizowało osiem zespołów. Obok Javorii, dwóch zespołów gospodarzy oraz Nysy Kłodzko, były to Orzeł Ząbkowice Śląskie, Lechia Dzierżoniów, Piast Bolków i Górnik Wałbrzych. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy. Później rozegrano półfinały, a na końcu spotkania o poszczególne lokaty.
 

Mecze grupowe (grano po 12 minut):

JAVORIA - AKS STRZEGOM II 3:0

Bramki: KUSZTAL 2, GRABOWSKI

JAVORIA - LECHIA II DZIERŻONIÓW 3:2

Bramki: KUSZTAL 3

JAVORIA - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 4:0

Bramki: KARBOWIAK, KUSZTAL, ROZMUS, BATOR

POŁFINAŁ

JAVORIA - NYSA KŁODZKO 2:0

Bramki: KUSZTAL, KARBOWIAK

FINAŁ (grano 14 minut)

JAVORIA - AKS STRZEGOM I 4:0

Bramki: KUSZTAL 3, KARBOWIAK

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

obserwator
obserwator21 stycznia 2016 o 19:40
ten kusztal to dobry zawodnik,ciekawe gdzie wyladuje;lech poznań czy zagłębie?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.