Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Javoria gromi Stal

Javoria Jawor pokonaa Stal Chocianw 5:1 w 13. kolejce ligi okrgowej modzikw.

Warning: getimagesize(upload/img/files/4f956cbb7f3eb4f956cbb7f423.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/tbla2/domains/tbla2.linuxpl.info/public_html/site/artykul.php on line 255
Fot. Marek Soroka ©

Na list strzelców po stronie Javorii Jawor wpisywali si Marcin Sasinowski, który skompletowa hattricka, Seweryn Suchecki i Kacper Milcarz.

Javoria od pocztku meczu miaa ogromn przewag i zepchna rywala do gbokiej defensywy. Modzi zawodnicy z Jawora co chwila stwarzali sobie sytuacje, lecz nie potrafili ich wykorzysta. O niepowodzeniu pod bramk przeciwnika decydowao gównie brak odpowiedniego wykoczenia lub ch indywidualnego zakoczenia akcji. Kiedy wydawao si, e pierwszy gol dla Javorii lada moment padnie, Stal niespodziewanie wysza na prowadzenie. Wychodzcy z bramki Pietruszka, min si z pik, ta znalaza pod nogami jednego z obroców Javorii, który chcia wybi j na rzut rony, jednak uczyni to tak niefortunnie, e strzeli gola samobójczego. Jednak to nie podamao gospodarzy i ruszyli do jeszcze bardziej wzmoonych ataków, w celu wyrównania. To udao si kilka minut póniej. Po pierwszej poowie 1:1. W drugich 30 minutach, obraz gry nie uleg zmianie. Javoria nadal atakowaa, jednak ju bardziej efektywnie, czego dowodem s cztery strzelone bramki i w ostatecznoci 10 wygrana w sezonie 2011/2012.

22 kwietnia (niedziela), godz. 12:30 - Jawor
Javoria Jawor - Stal Chocianów 5:1 (1:1)
Bramki dla Javorii: Sasinowski x 3, Suchecki, Milcarz

Skad Javorii: 

Bramkarze: Parzyszek Baej, Pawlinow Damian, Pietruszka Pawe, Lipiski Oskar.

Obrocy: Kocya Miosz, Smyk Wojciech, Koziol Dawid, Duda ukasz

Pomocnicy: Jakimiak Monika, Diduszko Maciej (KPT.), Nowak Kacper, Pereka Kacper, Myk Micha, Parzyszek Kajetan, Wgrzynowski Aleks, Rudy Mateusz, Suchecki Seweryn, Chudzik Kacper

Napastnicy: Sasinowski Marcin, Kopaski Krzysztof, Milcarz Kacper

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.