Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jak powstaje samochód pożarniczy? – Na to pytanie mogą odpowiedzieć strażacy z Gminy Męcinka

Strażacy z OSP Pomocne, OSP Męcinka, OSP Małuszów, OSP Przybyłowice i Zespół Strażacki Iskierki na zaproszenie wójta Mirosława Brzozowskiego w ubiegłą sobotę wzięli udział w wycieczce do Przedsiębiorstwa Specjalistycznego „Bocar”.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

Firma mieszcząca się w Korwinowie nieopodal Częstochowy, zajmuje się produkcją samochodów pożarniczych na różnych typach podwozi renomowanych marek. To właśnie tam powstaje samochód dla jednostki OSP Pomocne. Dzięki pomocy dyrektora ds. produkcji Macieja Radaszewskiego, strażacy wraz z wójtem mogli zobaczyć z bliska cały proces produkcyjny, począwszy od oględzin niezabudowanego podwozia, poprzez podłączanie elektroniki, oględzin wytworzonej zabudowy, jak i gotowe pojazdy. Po zakończeniu zwiedzania oczywiste było odwiedzenie Jasnej Góry w Częstochowie.

Wójt Gminy Męcinka oraz strażacy OSP składają serdeczne podziękowania panu prezesowi Krzysztofowi Krzyczmonikowi za tak miłe przyjęcie i przedstawienie całego procesu produkcji.

Podziękowania składamy również pani Krystynie Czwartackiej za udostępnienie zdjęć z wyjazdu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.