Logo Jawor24h.pl
Reklama

Jak nosić pończochy i jak je wybrać?

Pończochy są często uważane za bardziej seksowną alternatywę dla rajstop, ale są również zaskakująco praktyczne i uniwersalne.

© Materiały prasowe

Możesz je zakładać, aby dodać subtelny seksapil do stroju wieczorowego lub jako wygodniejszą alternatywę dla rajstop podczas cieplejszych miesięcy. Jakkolwiek zdecydujesz się wykorzystać – wiedz, że pończochy są ponadczasowym i atrakcyjnym dodatkiem do wielu strojów.

Prawidłowe zakładanie pończoch

Przede wszystkim należy przyciąć paznokcie i ogolić nogi przed założeniem pończoch. Upewnienie się, że paznokcie są przygotowanie, a nogi są gładkie to nie tylko kwestia estetyki, ale też samo zapobiegnie zaczepianiu się tkaniny o jedne bądź drugie. Nawilż ręce, nogi i stopy, aby proces był jeszcze bardziej płynny. Usuń z dłoni pierścionki lub bransoletki, aby nie zaczepiały się o materiał.

Aby założyć pończochy – usiądź na krześle. Najłatwiej jest zacząć od wygodnej pozycji siedzącej, aby nie stracić równowagi przy podciąganiu pończoch. Najlepiej jest użyć krzesła, ale możesz też usiąść na ziemi z nogami wyciągniętymi przed sobą.

Następnie załóż pończochy w ten sposób:

  • Zwiń pończochę obiema rękami - zaczynając od góry.
  • Upewnij się, że szew wzdłuż krawędzi obszaru stopy układa się prosto na palcach i w razie potrzeby delikatnie wyreguluj.
  • Rozwijaj pończochę powoli w górę nogi.
  • Jeśli twoje pończochy mają szwy, spróbuj trzymać je prosto wzdłuż nogi.
  • Rób to powoli i ostrożnie, aby uniknąć zaciągnięć w materiale.

Ale uwaga – nawet, jeśli nauczysz się jak zakładać pończochy do perfekcji, pamiętaj iż na nic się to nie zda, jeśli nie będziesz mieć ich dobrej jakości i w odpowiednim rozmiarze. Całe szczęście, w sklepach takich jak https://manwoman.co znajdziesz wyłącznie te wysokiego gatunku i w szerokim wyborze jeśli chodzi o rozmiar – dlatego na pewno nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem tych dla siebie idealnej. Nie mogą być ani za duże, ani za ciasne – bo wtedy stracą cały swój urok, będą niewygodne i niefunkcjonalne. Noszenie takich po prostu mija się z celem!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.