X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej

Sport i rekreacja|W plenerze|Dla dzieci|Dla mieszkańca

Już 25 maja po raz kolejny do Jawora zawitają policjanci - piłkarze, którzy zmierzą się na murawie w szczytnym celu.

Blisko 250 policjantów zagra dla dzieci poległego na służbie podkom. Mariusza Koziarskiego, funkcjonariusza SPAP we Wrocławiu. Do boju nie tylko o zwycięstwo na boisku i puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze, stanie aż 20 drużyn z garnizonu dolnośląskiego. Gościnnie, po raz pierwszy wystąpi również reprezentacja WSPol ze Szczytna. Na turnieju pojawi się także mobilny ambulans, gdzie będzie można oddać krew dla Kamila Dębickiego, który doznał rozległych poparzeń ciała w wyniku wybuchu gazu. Serdecznie zapraszamy do dopingu, licytacji atrakcyjnych przedmiotów oraz zbiórki krwi!

Ponadto kibice będą mogli zapoznać się z policyjnym wyposażeniem, w tym sprzętem wykorzystywanym na co dzień przez funkcjonariuszy Pododdziału Antyterrorystycznego, służbowymi motocyklami i radiowozami. Będzie można również zobaczyć wyszkolenie policyjnych psów oraz jak pracuje robot pirotechniczny. Nad wszystkim będzie czuwał Komisarz Lew – maskotka policji dolnośląskiej, z którą będzie można sobie zrobić zdjęcia.

Stadion Miejski
Wyznacz trasę
25 maja 9:00
Stadion Miejski
Wstęp wolny

Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.