Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Informacja w sprawie wydawania żywności w Wądrożu Wielkim

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wądrożu Wielkim informuje, że w dniu 21 stycznia 2019 roku, w godz. od 9.00-14.00 wydawana będzie żywność.

© Gmina Wądroże Wielkie

Ponadto osoby, które korzystają z tej formy pomocy zobowiązane są do udziału w szkoleniach i warsztatach, organizowanych przez Bank Żywności we Wrocławiu, jako działania wspierające.

W związku z tym zapraszamy na pierwsze spotkanie w tym roku, które odbędzie się w dniu 25 stycznia 2019 roku, o godz. 10.00 lub 11.30 (godzina do wyboru) w Świetlicy Środowiskowej w Wądrożu Wielkim. Obecność obowiązkowa.
 
                                                                                                                Kierownik GOPS
                                                                                                            Wiesława Wasiak-Mic

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.