X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

II Turniej Skrzatów o Puchar JTS

W niedzielę 10 czerwca na Orliku przy Osiedlu Przyrzecze odbyła się II edycja Turniej Skrzatów o Puchar JTS. W zawodach grali zawodnicy z rocznika 2011/2012.

© Materiały prasowe

W turnieju zagrały drużyny: Lotnik Jeżów Sudecki, Wilkowianka Wilków, Nysa Kłaczyna, AKS Strzegom, Rataj Paszowice oraz gospodarz JTS Jawor.

Organizator nie prowadził klasyfikacji końcowej w myśl zasady "Nie wynik jest najważniejszy lecz zabawa i radość z gry".

W trakcie imprezy zawodnicy, trenerzy oraz rodzice posilali się kiełbaską z grilla, a dzieci zjadły deser w postaci lodów. Każdej drużynie na zakończenie turnieju wręczono okolicznościowy puchar, a zawodnikom pamiątkowe medale.  

Zarząd Klubu oraz trenerzy serdecznie dziękują rodzicom swoich podopiecznych za pomoc w organizacji turnieju.

Skład JTS Jawor: Adrian Ogiela, Miłosz Zasiadły, Karol Abramowicz, Maciej Duszeńko, Szymon Banaś, Tomasz Matuszewski i Michał Bander. Trener: Tomasz Samojeden.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.