Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

II miejsce Nikoli Łukawy w ogólnopolskim konkursie

Sesja Rady Gminy Męcinka w dniu 9 lutego 2018 r. miała wyjątkowy charakter.

Fot. materiały prasowe / Gmina Męcinka © Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Wójt Mirosław Brzozowski w obecności samorządu, radnych, sołtysów i zaproszonych gości pogratulował uczennicy Nikoli Łukawie zajęcia II miejsca w Ogólnopolskim konkursie „Jezus Chrystus naszym Królem” w kategorii multimedialnej.

Gratulacje przekazano również na ręce Pani Iwony Torończak-Kaczor – nauczyciela katechezy przygotowującego uczennicę do konkursu. Wyrazy uznania skierowane zostały także do rodziców Nikoli.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.