Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

I Piknik Rodzinny 0% Alkoholu – 100% Zabawy

Wyjątkowy piknik odbył się w niedzielne popołudnie na terenie amfiteatru w Męcince.

Fot. materiał prasowy © materiał prasowy

Po raz pierwszy Wójt Gminy Męcinka, Stowarzyszenie Azyl z Jawora, GOPS w Męcince, Komenda Powiatowa Policji w Jaworze, GBP w Męcince, Poradnia Rodzinna w Piotrowicach, Zespół Szkół w Męcince oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowali piknik rodzinny 0% Alkoholu – 100% zabawy.

Piknik rozpoczął się wzruszającym utworem Jerzego Fiedorczuka „Ach wróć tatusiu” oraz utworzeniem zamkniętego łańcucha połączonych rąk symbolizując wsparcie w wychodzeniu z nałogu.

Zorganizowany piknik był okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu w gronie rodziny i znajomych. Program imprezy zapewnił uczestnikom wiele atrakcji – chodzenie na szczudłach, golf rodzinny, tor przeszkód z goglami, chodzenie na nartach, strongman oraz strongwoman, gry w bulle, malowanie twarzy, zjeżdżalnię dmuchaną, znakowanie rowerów, malowanie gipsowych figurek a także przejażdżkę motocyklem oraz kucykiem. Nie zabrakło także występu niezastąpionego Kabaretu Żmije z Męcinki oraz ks. Grzegorza Pawlaka z Parafii Św. Brata Alberta w Jaworze. Uczestnikom pikniku zapewniono poczęstunek – ciasto, gofry, gulasz przygotowany przez dzielnicowego Krzysztofa Kosa, kiełbasy oraz wiele innych smakołyków.

Galeria zdjęć z zabawy dostępna na stronie Urzędu Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.