Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

I i II miejsce Żaków JTS Jawor na turnieju halowym im. Buchaniewicza

W sobotę 16 grudnia na hali sportowej SP nr 16 w Legnicy przy ul. Tatrzańskiej odbył się V Halowy Turniej im. Mieczysława Buchaniewicza w czterech kategoriach wiekowych zorganizowany przez Konfeks Legnica.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

Klub JTS Jawor wystawił w zawodach dwie drużyny w kategorii Żak rocznik 2010 i 2009.

W turnieju rocznika 2010 drużyna JTS-u Jawor w rywalizacji z zespołami z Legnicy: Football Academy Legnica, Młodzieżowy KS Miedź Legnica i gospodarz Konfeks Legnica triumfowała wygrywając wszystkie mecze. Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii wiekowej jednogłośnie wybrano Kamila Rydwańskiego a Królem Strzelców został Norbert Kycia – 4 gole obaj z jaworskiego JTS-u.

Wyniki JTS-u (rocz.2010):

1. JTS – Młodzieżowy KS Miedź Legnica 5:1 (Norbert Kycia 2, Oskar Chmielewski 2, Jakub Niewiadomski)
2. JTS – Konfeks Legnica 4:1 (Kacper Dudek, Norbert Kycia, Kamil Rydwański, Dawid Chobot)
3. JTS – Football Academy Legnica 3:1 (Norbert Kycia, Oskar Chmielewski, Kamil Rydwański)

Skład JTS-u (rocz.2010): Dawid Chobot (Br), Kacper Dudek, Oskar Chmielewski, Norbert Kycia, Jakub Niewiadomski, Szymon Dzierżak i Kamil Rydwański (kpt.).

W turnieju rocznika 2009 drużyna JTS-u Jawor prowadzona przez trenera Mateusza Witkowskiego także zmierzyła się z zespołami z Legnicy: gospodarz Konfeks Legnica, Miejski KS Miedź Legnica i Football Academy Legnica zajmując 2 miejsce. Nagrodę indywidualną Najlepszego Bramkarza zdobył Błażej Drożdż z JTS-u.

Wyniki JTS-u (rocz.2009):

1. JTS – Miejski KS Miedź Legnica 6:2 (Miłosz Chudzik, Mateusz Naumczuk, Gabriel Sołek, Dominik Dudek, Patryk Filiks, Oskar Deptuch)
2. JTS – Konfeks Legnica 1:1 (Mateusz Naumczuk)
3. JTS – Football Academy Legnica 3:4 (Miłosz Chudzik, Patryk Filiks, Mateusz Naumczuk)

Skład JTS-u (rocz.2009): Błażej Drożdż (Br), Magdalena Tynkaluk, Mateusz Naumczuk, Oskar Deptuch, Gabriel Sołek, Patryk Filiks, Dominik Dudek, Miłosz Chudzik i Maciej Witkowski (kpt.).

Reklama

Komentarze (9)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

liczy się zabawa a nie wyniki :)
liczy się zabawa a nie wyniki :)10 stycznia o 16:26
http://mrkskuzniajawor.futbolowo.pl/news,3040479,u-10-mlh-kuznia-pokonala-jts-.html
Lubię to! 0
Kibic_Obserwator
Kibic_Obserwator20 grudnia 2017 o 16:04
W JTS-ie trenują dzieci już od 4-5 lat. Na zajęciach zawsze jest przynajmniej 2 trenerów lub trener + asystent. Grupy są liczne ok.25 osób. Widać że rodzice wolą zapisywać swoje dzieci do tego klubu. Czego nie można powiedzieć o drugim klubie w Jaworze jak na zajęciach się widzi że jest ok. 10 osób na krzyż na treningu w danej grupie szkoleniowej!
Lubię to! 2
kibic
kibicKibic_Obserwator21 grudnia 2017 o 10:21
Ale mnie rozbawiłeś... Ciekawe chociażby jakie uprawnienia mają trenerzy JTS-u? W życiu nie zapiszę tam swojego dziecka na treningi o ile zechce w przyszłości grać w piłkę nożną.
Lubię to! 0
Kibic_Obserwator
Kibic_Obserwatorkibic21 grudnia 2017 o 19:22
Kuźnia to już melodia przeszłości. Tam już nie ma i nie będzie szkolenia. Tylko machloję robią !!!
Lubię to! 2
Rodzic
Rodzickibic22 grudnia 2017 o 06:36
W JTS-ie robią dobrą robotę na treningach. Szkolenie jest na dobrym poziomie i dzieci są zadowolone po zajęciach. A co do uprawnień trenerów to mają Uefowskie.
Lubię to! 1
Rodzic_Kibic
Rodzic_Kibic18 grudnia 2017 o 16:29
JTS najlepszy jest !!!
Lubię to! 4
Kibic
KibicRodzic_Kibic19 grudnia 2017 o 08:41
No raczej nie...
Lubię to! 0
Kibic_Obserwator
Kibic_ObserwatorKibic19 grudnia 2017 o 09:52
To kto może Kuźnia!?Najlepszą sekcję piłki dziecięcej w Jaworze ma JTS!
Lubię to! 3
Kibic
KibicKibic20 grudnia 2017 o 09:20
Do Kibic_Obserwator Widać, że nie masz zielonego pojęcia o lokalnej piłce... Podaj argumenty na obronę Twojej tezy. Pzdr
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.