Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Gratulacje dla stypendystów jaworskich szkół

W grudniu, w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju, odbyła się oficjalna uroczystość wręczenia uczniom dolnośląskich szkół stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

Fot. Powiat Jaworski © Powiat Jaworski

Również Powiat Jaworski reprezentowała młodzież naszych szkół ponadgimnazjalnych - Weronika Płaskocińska z klasy II c Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze, Damian Grzelak z klasy IV Technikum Informatycznego z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz Rafał Cieplik z Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie. Uczniowie ci zostali również wyróżnieni listami gratulacyjnymi oraz drobnymi nagrodami podczas posiedzenia Zarządu, które odbyło się 12 listopada. Starosta Stanisław Laskowski w imieniu całego Zarządu przekazał życzenia dalszych sukcesów oraz realizacji edukacyjnych zamierzeń. Spotkanie było też okazją, do podzielenia się przez stypendystów swoimi zainteresowaniami, pasjami oraz planami na przyszłość. Wyróżnionym uczniom towarzyszyli dyrektorzy szkół. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Tato London
Tato London15 grudnia 2017 o 21:24
jestem dumny z mojej corci ,Wera bravo TY!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.