Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

„Gramy – pomagamy” - dolnośląscy policjanci zmierzą się na boisku dla 12-letniej Malwinki

Już w najbliższy piątek 19 maja do Jawora zawitają policjanci - piłkarze z całego Dolnego Śląska, aby wziąć udział w „III Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej” pod hasłem „Policja - Dzieciom”.

W „III Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej” o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze pod hasłem „Policja – Dzieciom” weźmie udział blisko 200 policjantów, którzy zagrają dla 12-letniej Malwinki. © Paweł Sasiela

Blisko 200 policjantów zagra dla 12-letniej Malwinki zmagającej się z tzw. chorobą Battena. Do boju nie tylko o zwycięstwo na murawie, lecz również o zdrowie chorej dziewczynki stanie aż 16 drużyn z garnizonu dolnośląskiego. Serdecznie zapraszamy do dopingu oraz licytacji atrakcyjnych przedmiotów!

Jaworscy policjanci systematycznie włączają się w akcje na rzecz chorych dzieci. Kontynuując swoje działania po raz kolejny zaprosili do pomocy swoich kolegów z całego Dolnego Śląska. Już w najbliższy piątek 19 maja blisko 200 policjantów zagra bowiem dla 12-letniej Malwinki Kulewicz, u której niedawno zdiagnozowano śmiertelną chorobę o podłożu genetycznym tzw. chorobę Battena. Łącznie do boju w „III Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej” pod hasłem „Policja – Dzieciom” stanie 16 drużyn z garnizonu dolnośląskiego. Przedmiotowe wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez Minister Elżbietę Witek, Wojewodę Dolnośląskiego Pawła Hreniaka, Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Arkadiusza Golanowskiego.

Malwinka Kulewicz

Policjanci walczyć będą o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze mł.insp. Andrzeja Błaszczaka. W trakcie turnieju zostanie wyłoniony również najlepszy zawodnik, król strzelców, najlepszy bramkarz a także drużyna Fair Play. Celem turnieju oprócz popularyzowania sportu, będzie zgromadzenie środków finansowych, które wspomogą leczenie chorej dziewczynki.

Jaworscy policjanci zapraszają wszystkich chętnych do gorącego dopingu. Ponadto najmłodsi kibice będą mogli zapoznać się z policyjnym wyposażeniem, w tym służbowymi motocyklami i radiowozami, zobaczyć wyszkolenie Cezara – policyjnego owczarka, a także przywitać się z Komisarzem Lwem – maskotką policji dolnośląskiej.

Pióro z dedykacją podarowane przez Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr Jarosława Szymczyka

Piłka z podpisem prezesa PZPN Zbigniewa Bońka

Dodatkowo, osoby chcące wspomóc leczenie Malwinki będą mogły wziąć udział w licytacji wartościowych przedmiotów, wśród których znajduje się m.in. pióro z dedykacją podarowane przez Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr Jarosława Szymczyka czy też piłka z podpisem prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. W przypadku chęci wsparcia dziewczynki i włączenia się w licytację prosimy o kontakt z podkom. Kordianem Mazuryk pod nr tel. 603-039-942, celem uzyskania dodatkowych informacji.

Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy w piątek, 19 maja do kibicowania na stadion miejski w Jaworze przy ul. Parkowej. Rozpoczęcie o godz. 8:30. Wstęp wolny.

Oficer Prasowy KPP w Jaworze
podkom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Zobacz także

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.