Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

Goście Schroniska Młodzieżowego mogą czuć się bezpieczniej

Schronisko Młodzieżowe w Jaworze zostało podłączone do zdalnego systemu powiadamiania pożarowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze.

© Schronisko Młodzieżowe

Od lipca 2018 r. wdrożono techniczne rozwiązania oparte na łączach radiowych i telefonicznych, gwarantujące błyskawiczną reakcję służb pożarowych na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Jest to jeden z niewielu obiektów w Jaworze, który spełnia obecnie wszelkie wymagania w tym względzie.

Warto dodać, że jest to tym bardziej istotne, iż rok 2018 zapowiada się rekordowym okresem pod względem ilości świadczonych noclegów w Schronisku, który zakładamy sięgnie aż 11 tys. osobonocy. Bezwzględnie sprawia to, że jesteśmy liderem na obszarze powiatu jaworskiego nie licząc dodatkowo kilku tysięcy gości, którzy odwiedzają Pałacyk w Muchowie wchodzący w skład naszej jednostki.

Dlatego też systematycznie dokładamy starań, aby obiekt w Jaworze spełniał wszelkie standardy bezpieczeństwa, a goście czuli się komfortowo. Oczywiście wdrożenie tego systemu przebiegało równolegle ze szkoleniami załogi Schroniska, która przygotowana jest do natychmiastowej reakcji i fachowych działań ratunkowych. Jak zapowiada Dyrektor PZSM w Jaworze – Krzysztof Kowalczyk jeszcze w tym roku planowane są dodatkowo symulacje próbnej ewakuacji w porozumieniu z Państwową Strażą Pożarną.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Kaka
Kaka15 lipca 2018 o 20:32
Schronisko młodzieżowe? ?chyba hotel robotniczy. Ciekawe jakie będzie obłożenie jak zakończy się S3?ale bezpieczeństwo ważna rzecz.
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Turysts
Turysts13 lipca 2018 o 23:11
Nieźle, wszyscy wiedzą że na bezpieczenstwie nie powinno się oszczędzać.
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Marta
Marta13 lipca 2018 o 22:18
Super informacja. Schronisko pod rządami pana Kowalczyka odżyło.
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.