Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Gold Game Cup nie dla Kuźni

W mikołajkowym turnieju Gold Game Cup, który odbył się 16 grudnia we Wrocławiu na sztucznej nawierzchni pod balonem Kuźnia Jawor (rocznik 2008) zajęła 10. miejsce.

Fot. materiały prasowe © Materiały prasowe

W turnieju udział wzięło 26 zespołów podzielonych na 5 grup eliminacyjnych. Po rozegraniu wszystkich spotkań poszczególne miejsca tworzyły kolejne 5 grup, w których toczyły się rozgrywki o ostateczne pozycje w turnieju.

Kuźnia Jawor grała w grupie B, gdzie zremisowała z BKS Bolesławiec 2-2 (Ślusarski, Stawiak), wygrała z First Kick Wrocław 2-1 (Kaliszczak 2), przegrała z Parasolem Wrocław 0-2 i wygrała z OKS Olesno 2-1 (Kaliszczak, Stawiak). Druga pozycja w grupie dała prawo gry o miejsca 6-10. Niestety ten etap młodym piłkarzom nie poszedł najlepiej i ostatecznie zakończyli turniej na 10. miejscu.

Organizatorzy wybrali Piotra Kaliszczaka (na zdjęciu) jako najlepszego zawodnika drużyny.

Skład Kuźni Jawor: Milan Kuźnia, Jessica Mikołajewska, Maurycy Werbel, Piotr Kaliszczak, Jakub Ślusarski, Michał Stawiak, Emilio Arcona

Wyniki grupy finałowej:

AP Chempions Wrocław 1-4 gol: Stawiak
Parasol I Wrocław 0-1
Stal Brzeg 1-5 gol. Werbel
LZS Grodków 0-4

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.