Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Gminny Mikołaj rozdał prezenty

Z okazji Mikołajek najmłodsi w Gminie Męcinka otrzymali paczki.

© Materiały prasowe

Dzieci z gminnych przedszkoli w Męcince, Piotrowicach oraz Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko" w Pomocnem, a także z klas I-III szkól w Męcince i Piotrowicach otrzymały paczki sfinansowane w ramach budżetu Gminy Męcinka.

Dzieci w mikołajkowym nastroju, z uśmiechami na twarzach mówiły wiersze, śpiewały piosenki oraz ochoczo odbierały paczki od Świętego Mikołaja.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.