Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Gmina Wądroże Wielkie: Kolejna promesa odebrana

W dniu 10.08.2017 r. pani Halina Sprysak Sekretarz Gminy Wądroże Wielkie odebrała promesę w wysokości 30 000 złotych.

Fot. Gmina Wądroże Wlk. © Gmina Wądroże Wielkie

W dniu 10.08.2017 r. pani Halina Sprysak Sekretarz Gminy odebrała z rąk Cezarego Przybylskiego Marszałka Województwa Dolnośląskiego promesę w wysokości 30 000 zł na finansowanie zadania realizowanego w ramach konkursu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi" pt."Przebudowa wraz z urządzeniem-zagospodarowaniem obszarów zielonych i sportowo rekreacyjnych w Wądrożu Wielkim"

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Stanisław
Stanisław14 sierpnia 2017 o 20:10
Fajnie :) Pozdrawiamy
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.