Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

Gmina Wądroże Wielkie: Dotacje z Odnowy Wsi Dolnośląskiej 

Trzy organizacje z terenu Gminy Wądroże Wielkie otrzymały dotacje po 5 tys. zł w ramach konkursu ofert pn. „Przedsięwzięcia promujące idee odnowy wsi dolnośląskiej” w 2019 roku.

© Odnowa Wsi Dolnośląskiej / Dolny Śląsk

Dofinansowanie otrzymali:
- Zespół Folklorystyczny "Cichowodzianie" na projekt "Cichowodzianie nie próżnują - Odnowę Dolnośląskiej Wsi promują.
- Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Piotra i Pawła w Kosiskach - Urządzenie - zagospodarowanie obszarów zielonych i sportowo-rekreacyjnych w Kosiskach.
 - OSP Wądroże Wielkie - Promocja idei Odnowy Wsi Dolnośląskiej w miejscowości Wądroże Wielkie poprzez organizację warsztatów, zakup namiotu oraz wydanie materiałów promocyjnych, które przyczynią się do promocji idei OWD.

Serdecznie gratulujemy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.