Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Gmina Mściwojów: Dyrektorzy szkół wybrani

W dniu 4 lipca, w siedzibie Urzędu Gminy odbyło się uroczyste spotkanie z nowo wybranymi dyrektorami Szkół Podstawowych w Targoszynie i Snowidzy, które powstają w ramach reformy oświatowej.

Urząd Gminy Mściwojów, fot. Adrian Zawierucha © Adrian Zawierucha

Wybory dyrektorów w przeprowadzonych konkursach dokonała 11 osobowa komisja powołana zarządzeniem Wójta Gminy, w której zasiedli przedstawiciele: organu prowadzącego i organu nadzoru pedagogicznego, Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców oraz przedstawiciele związków zawodowych.

W wyznaczonym terminie tj. do 14 lipca 2017 r. do Urzędu Gminy Mściwojów wpłynęła jedna oferta kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Targoszynie oraz dwie oferty kandydatów na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Snowidzy.

Komisja po wysłuchaniu przedstawianych przez kandydatów koncepcji funkcjonowania i rozwoju szkoły oraz zadawanych pytań i udzielonych odpowiedziach dokonała w głosowaniu tajnym wyboru na dyrektora SP w Targoszynie na okres  1.09.2017 – 31.08.2022 r. Pana Piotra Pieniążka oraz na dyrektora SP w Snowidzy Pana Dariusza Brzyka. Ostatecznie Wójt Gminy Zarządzeniem zatwierdził  wybory kandydatów.

Reklama

Komentarze (3)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mariusz
mariusz14 sierpnia 2017 o 08:14
serial "ukryta prawda" ?
Lubię to! 0
JB
JB10 sierpnia 2017 o 21:41
Ale ZMIANY! Przecież to było wiadomo od razu. Formalności stało się zadość. Poprawcie daty. Do 14 lipca wpłynęły oferty, a 4 lipca spotkali się z "nowymi" dyrektorami ... A może to nie pomyłka ? W tej gminie wszystkie cuda są możliwe. Od lat.
Lubię to! 1
kama
kamaJB11 sierpnia 2017 o 07:51
piszą o *** a to,że w gminie są wieczne awarie wodociągów to cisza...może czas wymienić i to najlepiej przed zimą..
Lubię to! 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.