Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Gmina Mściwojów: Blisko 2500 porcji narkotyków zdjętych z rynku

Jaworscy policjanci zatrzymali kobietę, podejrzewaną o posiadanie ponad 2500 porcji środków odurzających.

Zdjęcie ilustracyjne © Zdjęcie ilustracyjne

Jaworscy policjanci zatrzymali kobietę, podejrzewaną o posiadanie ponad 2500 porcji środków odurzających. W trakcie sprawdzania pomieszczeń zajmowanych przez 27-latkę funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Narkotyki suszyły się w pobliżu pieca. Teraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających sprawcy grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jaworscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojawili się u 27-letniej mieszkanki gminy Mściwojów po tym, jak ustalono że kobieta może mieć w swoim mieszkaniu środki odurzające. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W jednym z  pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli suszące się roślinny o specyficznym zapachu. Leżały on w pobliżu pieca. Przeprowadzone badanie wskazało, że zabezpieczony susz  to marihuana w ilości pozwalającej na uzyskanie blisko 2500 porcji handlowych tego narkotyku.

Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym również skąd kobieta miał narkotyki i gdzie miały trafić. Policjanci sprawdzają, czy podejrzewana nie zajmowała się także rozprowadzaniem środków odurzających.

Teraz sprawca za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowie przed sądem. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi  nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

_____________________________

Oficer Prasowy KPP w Jaworze
kom. Kordian Mazuryk
tel. 603 039 942

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

?
?7 listopada 2017 o 18:31
A gdzie to się wydarzyło?
Lubię to! 0
Diler
Diler?8 listopada 2017 o 12:03
W polsce :)
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.