Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

Gmina Męcinka sportem stoi – zajęcia lekkoatletyczne w Męcince

Dwudziestu uczniów ze szkoły w Męcince bierze udział w bezpłatnych zajęciach lekkoatletycznych w ramach realizacji projektu „Leśna Akademia Sportu Dzieci i Młodzieży”.

Fot. materiał prasowy © materiał prasowy

Realizacja projektu była możliwa dzięki nawiązanej współpracy pomiędzy Gminą Męcinka a Fundacją „Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej – Counterpart Fond”. Już niebawem, bo 4 października w Chocianowie odbędzie się olimpiada sportowa z udziałem gwiazd sportu – polskich mistrzów w konkurencjach lekkoatletycznych. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.