Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Złote Gody w Gminie Wądroże Wielkie

W ubiegłym tygodniu Wójt Gminy Wądroże Wielkie Pani Elżbieta Jedlecka wręczyła w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie.

© Gmina Wądroże Wielkie

Jubileusze 50-lecia małżeństwa świętowali Państwo:
Krystyna i Czesław Gawenda,
Czesława i Kazimierz Gołębiowscy,
Kazimiera i Czesław Kopacz,
Janina i Marian Król.

Jubilatom wręczono odznaczenia, bukiety kwiatów oraz listy gratulacyjne życząc wielu szczęśliwych lat przeżytych w zdrowiu, miłości.

Monika Łanowa

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.