Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Zebranie sprawozdawcze OSP Budziszów Wielki

W piątek, 9 lutego w świetlicy wiejskiej w Budziszowie Wielkim odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Budziszowie Wielkim.

Fot. OSP Budziszów Wielki © OSP Budziszów Wielki

Zebranie sprawozdawcze swoją obecnością zaszczycili:

  •      p. Elżbieta Witek – Poseł na Sejm RP,
  •      st. bryg. Adam Konieczny - Dolnośląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej,
  •       p. Stanisław Laskowski - Starosta Jaworski.
  •      mł. bryg. Waldemar Sarlej - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej,
  •      p. Halina Sprysak – Sekretarz Gminy

Zebranie rozpoczęło się od podziękowania byłemu Prezesowi OSP dh Waldemarowi Stęcel za trud i zaangażowanie w budowę i kierowanie jednostką. Zebranie otworzył Prezes OSP Budziszów Wielki – dh Zdzisław Osak, a dalszą część poprowadził mł. bryg. Waldemar Sarlej wybrany na przewodniczącego zebrania. Po przedstawieniu sprawozdań z działalności, finansowego i komisji rewizyjnej, a także projektu planu działalności i planu finansowego na rok 2018 i krótkiej dyskusji, jednogłośnie udzielono absolutorium Zarządowi OSP Budziszów Wielki .  

W ramach wolnych wniosków głos zabierali zaproszeni goście, wyrażając słowa uznania za działalność jednostki podkreślając jej znaczenie w systemie ochrony przeciwpożarowej powiatu jaworskiego.

kpt. Łukasz Starowicz

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

bolo
bolo16 lutego o 11:07
Była okazja wręczyć p.poseł tytuł Honorowego Obywatela Budziszowa Wielkiego. Niedopatrzenie?
Lubię to! 0
Pawel
Pawel16 lutego o 08:01
Po co te złośliwości w komentarzach. A może druhowie zaprosili Panią Witek po to aby w przyszłości poprosić ją o pomoc w uzyskanu dostepu do różnych programów i aby podpowiedziała im jak uzyskać dotacje, a może chcieli też podyskutować o ich ptoblemach w regionie. A dyskuja na żywo z poosłanką na te tematy przynosi lepsze efekty. A szkoda że artykuły nie maja danych statystycznych na temat wyjazdow i sprzetu.
Lubię to! 1
Piszczyk
Piszczyk14 lutego o 12:17
Witkowa się wszędzie pcha. Już jej wodzu nie chce??
Lubię to! 3
Ełżbieta Łitek
Ełżbieta Łitek13 lutego o 16:02
Po grzyba Witkowa??? już nie służy u wodza?? To może znajdzie czas dla sortu??
Lubię to! 4
były
byłyEłżbieta Łitek15 lutego o 13:24
Łitek; dla ciebie jako tego sortu, na pewno czas znajdzie,
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.