Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Zapisy do Społecznego Ogniska Muzycznego

Jaworskie Stowarzyszenie Rozwoju Kultury zaprasza do Społecznego Ogniska Muzycznego wszystkich chętnych, którzy chcą się uczyć grać m.in. na fortepianie, skrzypcach, akordeonie, gitarze klasycznej czy ukulele, a także śpiewać solo lub w chórze.

© Paweł Sasiela

Jaworskie Stowarzyszenie Rozwoju Kultury zaprasza do Społecznego Ogniska Muzycznego wszystkich chętnych, którzy chcą się uczyć grać na fortepianie, skrzypcach, akordeonie, gitarze klasycznej, ukulele, flecie poprzecznym, klarnecie, saksofonie, keyboardzie, a także śpiewać solo lub w chórze.

Zajęcia indywidualne i zbiorowe dają nieograniczone możliwości nauki przez zabawę. Oparte są na indywidualnym toku nauczania i prowadzone są przez profesjonalny zespół pedagogów - muzyków z ogromnym dorobkiem artystycznym i osiągnięciami pedagogicznymi.

Społeczne Ognisko Muzyczne oferuje naukę gry na fortepianie, skrzypcach, akordeonie, gitarze klasycznej, ukulele, flecie poprzecznym, klarnecie, saksofonie, keyboardzie, a także śpiewu solo lub w chórze.

Zdrowotne działanie gry na instrumencie zostało już niejednokrotnie udowodnione, a muzyka ma ogromny wpływ na rozwój człowieka. Przyczynia się do znacznego wzrostu współczynnika ilorazu inteligencji, zwiększa zdolność koncentracji i poprawia więzi emocjonalne. Pomaga w uczeniu się języków obcych, rozwija myślenie, kreatywność i zachęca do marzeń.

Ludzie umuzykalnieni zawsze wybiorą przygodę z gitarą czy śpiewem i chwała im za to. Muzyka łączy pokolenia - to niejako slogan, ale coś w tym jest. Ludzie niezależnie od pochodzenia społecznego, wykształcenia, płci, rasy czy religii kochają muzykę i to dzięki ludziom mamy artystów i słuchaczy – informuje Jaworskie Stowarzyszenie Rozwoju Kultury. – Naszą ofertę kierujemy do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Przyjmuje zapisy (bez ograniczeń wieku) codziennie w godzinach od 14.00 do 17.00.

Jaworskie Stowarzyszenie Rozwoju Kultury znajduje się przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 1 (Medyk II p.).

Reklama

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.