Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

(FOTO) Zakończenie roku maturzystów z ZSiP w Bolkowie

Maturzyści z Zespołu Szkół i Placówek im. W. Witosa w Bolkowie, 27 kwietnia br. spotkali się ostatni raz z całym gronem pedagogicznym, by zakończyć rok szkolny.

© Gmina Bolków

Dla uczniów najstarszych klas szkół średnich zamknął się właśnie pewien etap w życiu. Młodzież, która już niebawem rozpocznie egzaminy maturalne, oficjalnie pożegnała się ze swoją szkołą oraz odebrała świadectwa.

W imieniu Burmistrza, nagrody za wyniki w nauce dla Zuzanny Marciniak, Małgorzaty Kazimierczak oraz Wojciecha Durajczyka z Technikum Hotelarskiego wręczył Wiceburmistrz Jacek Machynia wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej Jolantą Majtczak.

Teraz przed absolwentami matura, ale również najtrudniejsze i odpowiedzialne życiowe decyzje.

Wszystkim podchodzącym do egzaminów życzymy powodzenia.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.