Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Zakończenie 2. rundy Tarmac Masters 2017

Przez dwa dni (2-3 czerwca) na terenie powiatu jaworskiego odbywała się druga runda rajdu samochodowego Tarmac Masters 2017.

Fot. jawor24h.pl © AS

Blisko 80 załóg wzięło udział w rajdzie. Jednak nie wszystkie ekipy ukończyły wyścig. Zawodnicy mieli do pokonania w Super KJS 7 odcinków specjalnych o łącznej długości 32 km, natomiast w Rajdzie Okręgowym 9 odcinków liczących ponad 40 km. Trasa rajdu liczyła odpowiednio 176 i 227 km. Oficjalne zakończenie rajdu odbyło się na jaworskim Rynku, gdzie na zawodników czekali mieszkańcy i fani motoryzacji, aby pogratulować i podziękować im za dwa dni doskonałych emocji i wrażeń.

Wyniki dostępne na stronie organizatora.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

milicja nieobywatelska
milicja nieobywatelska7 czerwca 2017 o 00:20
niestety ludzi co kot napłakał
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.