Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Zagospodarowanie skweru przy OSP Mściwojów

W sobotę, 14 października grupa „Nasz Mściwojów” oraz miejscowi strażacy i wolontariusze przystąpili do prac ziemnych na skwerze przy siedzibie OSP.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Zaadoptowanie nieużytku odbywa się w ramach realizacji projektu „Mściwojów – mój dom”, który uzyskał dofinansowanie w konkursie grantowym „Działaj lokalnie 2017”, ogłoszonym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, a realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Kaczawskie.

Członkowie grupy, inspirując się projektami wykonanymi podczas wcześniejszych spotkań przez tutejsze dzieci oraz sugestiami tutejszych seniorów, stworzyli plan ścieżki, nasadzeń i trawnika. Ogromną pomoc w przygotowanie nawierzchni pod ścieżkę wnieśli Panowie Dawid i Piotr Andruszyn oraz mieszkańcy wioski – wolontariusze, sołtys,  radni i członkowie rady sołeckiej.

Już wkrótce dotąd znajdujący się przy siedzibie OSP nieużytek, zostanie zaadaptowany na miejsce odpoczynku i spotkań dla mieszkańców Mściwojowa i turystów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.